Kabanosy Enjoy
serowe
Kabanosy Enjoy
serowe

To propozycja o wyjątkowym i oryginalnym charakterze.

To, co je wyróżnia na rynku, to doskonały i wyrazisty smak, wyjątkowy i niepowtarzalny aromat, a także nowoczesne opakowanie.

Wersja z dodatkiem sera, to smaczna kompozycja sera gouda (13 g), mięsa drobiowego (92 g) oraz mięsa wieprzowego (80 g). To wyjątkowa jakość i smak, które zawdzięcza wysokiej zawartości najlepszej jakości mięsa – ze 172 g mięsa otrzymano 100 g produktu gotowego.

Idealna kruchość to zasługa naturalnego wędzenia i długiego suszenia. Wyjątkowo cienkie (ok. 8 mm) sprawiają, że są wygodne, poręczne, gotowe na każdą okazję, trafią w kubki smakowe najbardziej wytrawnych zwolenników pysznego jedzenia.

Wyjątkowa mieszanka starannie wyselekcjonowanych, doskonałych i aromatycznych przypraw sprawi, że będziesz cieszył się najlepszym jedzeniem w każdym momencie, zawsze kiedy masz ochotę na coś smacznego i pożywnego.

Możesz je rwać i gryźć w domu, w drodze, na imprezie, w szkole i w pracy.

bez glutenu

bez glutaminianów

bez fosforanów

bez barwników

WARTOŚĆ
ENERGETYCZNA
KJ/KCAL
TŁUSZCZ (G) W TYM KWASY
TŁUSZCZOWE
NASYCONE (G)
WĘGLOWODANY(G) W TYM CUKRY (G) BŁONNIK (G) BIAŁKO (G) SÓL (G)
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Już wkrótce
zapraszamy do naszego sklepu
on line
#olewnik

Umieść swoje zdjęcia z naszymi produktami, oznacz #olewnik_jedzenie_ma_znaczenie i znajdź swoje zdjęcie w galerii.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.